8. 3. 2021 10_48_22.jpeg

TERAPEUTEM SÁM SOBĚ

Nefunkční vztahy, mysteriózní bolesti, nenaplňující práce, samota či nevhodní partneři, málo času, málo peněz a tak dále..

Toto nemusí být tvůj scénář..

709246B5-5CEB-478D-B038-BAA217F36530.jpg

PŘEDSTAV SI, ŽE..

  • S partnerem si rozumíte, chápete se, podporujete se a rostete spolu.

  • Bolesti či nemoc, se kterou si lékaři nevěděli rady, je pryč.

  • Vnímáš, že práce s emocemi je důležitá, a víš, jak na to.

Jak ti můj online kurz vyřeší tvůj problém?

Už jen samotné rozhodnutí do programu vstoupit sebou přináší výstup z tvé komfortní zóny. Rozhodnutí naučit se pracovat se svými strachy, domněnkami a pochybnostmi, také rozhodnutí vložit svou víru v sebe a v neposlední řadě rozhodnutí postavit sebe na první místo.

Toto rozhodnutí je klíčové pro další vývoj. Podvědomě se tak otevřeš "novému" a tím umožníš transformovat to, co ti nefunguje, co tě brzí a co způsobuje tvé problémy.

Získáš jasné a jednoduché informace, nástroje a návody, které budeš v jednoduchosti aplikovat ve svém každodenním životě tak, že nalezneš a vyřešíš jádro problému. Naučíš se spolupracovat se svými emocemi, se svou myslí i svou duší. Propojíš se se svou podstatou a nalezneš jasnost.

Díky programu a jeho nastavení se pustíš do akce, v níž se nachází klíče ke tvému úspěchu. 

Dostane se ti exkluzivní podpory a láskyplného vedení

NA KONCI PROGRAMU BUDEŠ:

  • Cítit úlevu, víru v sebe i ve vše, co se děje kolem.

  • Vědět kde a jak hledat jádro problémů a jak je vyřešit.

  • Ukotvíš své fyzické i mentální zdraví a je velmi pravděpodobné, že vyřešíš i svůj mysteriózní zdravotní problém.

  • Díky celkovému zlepšení tvé situace získáš nové vhledy a nápady, nový náboj, motivaci či inspiraci a ve výsledku ušetříš energii, čas i peníze za řešení, které by nefungovaly takto efektivně a rychle.

  • Budeš mít jasno v tom, co přesně chceš a jak to můžeš získat.

  • Budeš vědět, co je záměrem tvé duše, jaké jsou tvé dary a jak pracovat a propojovat spirituální část tvého bytí s částí mentální a fyzickou.

457AE163-EFAB-42A3-861F-B7DF2A23E6A6.jpg

V ČEM JE TENTO KURZ JEDINEČNÝ?

Program je sestaven tak, aby tě naučil nejpodstatnější základy, jež jsou nezbytně nutné pro další vývoj tvé osobnosti. 

V rámci programu k tobě přistupuji, jako k jedinečné bytosti s unikátními zkušenostmi a učím tě, jak si jednotlivé techniky a nástroje přizpůsobit na tvé individuální potřeby.

Program propojuje všechny tvé úrovně bytí dohromady. Jedná se tedy o celostní a komplexní systém i přístup. Navíc může být program po domluvě podpořen i Terapií Dechem, jež jde opravdu do hloubky a je v ČR, na Slovensku i na Islandu unikátní metodou.

Celkově jsem na program, jež by byl tak komplexní a šel do opravdové hloubky jako tento, nenarazila.

PŘIZNEJME SI JEDNO

TENTO ON-LINE KURZ NENÍ PRO KAŽDÉHO

MODUL 1

CELISTVOST

Prvním stavebním kamenem je pochopení naší podstaty. 

Zjistíš jak s touto podstatou fungovat v denním životě a jak úzce je provázána s tvými strachy, pochybnostmi, nerozhodností či rezistencí a odmítáním.

MODUL 2

JASNOST

V tomto modulu se budeme nořit hluboko do tvého podvědomí. Zvědomíš si kde leží tvá traumata, bolesti, bloky, generační vzorce, omezující přesvědčení a naučíš se je zpracovávat, léčit i nahrazovat.

MODUL 3

EMOCE

Naučíš se vnímat své emoce do hloubky, pochopíš jak fungují a jak v nich hledat konkrétní informace, které tě povedou tam, kde si přeješ být. Skrze emoce nalezneš nejen svou vnitřní moudrost, autenticitu, ale hlavně se propojíš se svým podvědomím kde se ukrývá hotový poklad, 

MODUL 4

NASTAVENÍ MYSLI

Pochopíš jak naše mysl funguje a jak je propojena s emocionální, fyzickou i spirituální úrovní. Naučíš se ji ovládat a efektivně s ní spolupracovat. Získáš praktické návody, které ti zaručí získání čehokoliv, co si zamaneš.

BONUS 1

VZTAHY

Pochopíš pravou podstatu a hloubku smyslu vztahů. Naučím tě ve vztazích číst tak, že budeš mít naprosto jasno v tom, co ti zrcadlí a pochopíš, proč ce ti dějí situace, které jsou ti nepříjemné. Zjistíš, co přesně je potřeba udělat proto, abys měl vztahy takové, jaké si přeješ.

BONUS 2

TYPOLOGIE

Neznám nikoho, kdo by si nepřál odemknout svůj potenciál a objevit svou pravou autentickou identitu. V tomto modulu ti předám klíče k vyvážení tvé mužsko-ženské energie. Pochopením typologií není škatulkování lidí, nýbrž být si vědom jejich darů duše, talentů a také životních výzev.

BONUS 3

HOJNOST

Navedu tě k poznání a rozklíčování toho, kde přesně se v cestě za hojností brzdíš.

V rámci praktického cvičení

a propojením technik na všech tvých úrovních bytí se k hojnosti přiblížíš raketovou rychlostí a navíc v lehkosti a radosti.

TECHNICKÉ INFO

KAŽDÝ MODUL OBSAHUJE VIDEA K TÉMATU 

KAŽDÝ MODUL OBSAHUJE PRACOVNÍ SEŠIT S AKČNÍMI KROKY A CVIČENÍMI 

KAŽDÝ MODUL OBSAHUJE E-BOOK K TÉMATU 

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU AUDIO NAHRÁVKY, MEDITACE A DALŠÍ AKTIVAČNÍ TECHNIKY 

SOUČÁSTÍ KURZU JE PODPORA 12/5 PO DOBU 2 MĚSÍCŮ 

CENA ON-LINE KURZU JE 21 000,- CZK

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI KURZU?

White Rocks
MONCA.jpg

Monika, Island

On-line kurz mi přinesl vhled do míst v sobě, do kterých jsem se nechtěla podívat anebo jsem ani nevěděla, že tam jsou, novou motivaci, celistvé informace a techniky díky nimž se můj život už teď začíná ubírat úplně jiným a já věřím, že lepším, směrem. Je toho strašně moc. Taky utvrzení v tom, že investice do sebe samé a svého rozvoje je ta nejlepší investice, která se vždy vrátí. 

JANCA.jpg

Jana, ČR

Zuzka mi otevřela oči, duši, mysl. Ukázala mi, že mám dovednosti i nástroje, které mi pomůžou ve všem, co budu chtít. Dostala jsem návod, jak tyto nástroje používat, abych dosáhla cílů, které mám, i které mě ještě čekají. Naučila jsem se hledat skryté zprávy za emocemi, respektovat jiné osobnosti a mnohem víc. Program bych doporučila všem, kteří mají pocit, že jsou v bezvýchodné situaci. Těm, kteří mají pocit, že život plyne kolem nich, aniž by měli možnost to nějak ovlivnit.

JDU DO TOHO!
TERAPEUTEM SÁM SOBĚ
ON-LINE KURZ

Děkuji za tvou důvěru.