ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

iveta.jpg

Iveta, ČR/Terapie Dechem

Před dýcháním jsem měla hodně aktivní den, od rána mě pobolívala hlava. Přála jsem si zrelaxovat celé tělo. Ze začátku jsem se nemohla soustředit, nešlo mi dýchat do hudby. Pak začalo celé mé tělo běžet, běžela jsem do vyčerpání, až jsem si říkala: "tak já si neodpočinu ani u dýchání..". Pak přišla nádherná energie, která mi proudila do rukou, nejprve ven a potom do mě, měla jsem pocit dobití baterek. Energie mě léčila a objímala. Pak už jsem jen plula a užívala si ten božský stav bytí. Cítím se svěží, mladší a celkově výborně. Jo a hlava i naražený loket z bruslí přestaly bolet. Děkuji a těším se na další dýchání.

MONCA.jpg

Monika, ČR/On-line kurz

Největší výzvou pro mě bylo překonání mých strachů, nerozuměla jsem jim. Nevěděla jsem jak pracovat se svými emocemi, depresemi a přejídáním.

Kurz mi přinesl novou motivaci, celistvé informace a techniky. Finální nakopnutí k vykročení z komfortní zóny a motivaci k akci, nástroje, jak zatočit se strachem, jak nově nahlížet na vztahy. Velká uvědomění o tom, co od života chci a co nechci. Kurz bych doporučila všem, kteří už pochopili anebo chtějí pochopit, že když nic nezmění, nic se nezmění. Všem, kteří nejsou ve svém životě spokojení, ale neví jak a co vlastně teda přesně udělat, aby viděli reálné výsledky a chtějí řešit příčiny svých problémů a ne až jejich důsledky v oblasti zdraví, financí, vztahů atd. Zároveň nedoporučuji lidem, kteří chtějí zůstat v roli oběti a dál čekat, že se něco stane samo.

karel.jpg

Karel, ČR/Terapie Dechem

Během dýchání jsem se dostal do pár situací, v první situaci jsem se viděl v truhle a kolem sebe 4svíčky a kolem hlavy jsem cítil zástup lidí, když jsem se otočil, viděl jsem svého tátu, dědu a strýce, všichni jsou dávno mrtví, v druhém případě jsem byl přivázaný za ruce a nohy a napínaly mě 2koně a já jsem křičel, třetí situace jsem byl na vrcholu Mont Everestu a viděl jsem jen mraky a modré nebe, cítil jsem se volný, další jsem byl jako indián a tancoval jsem v kruhu kolem ohně a byl jsem veselý a šťastný, byl jsem oslavován jako velký bojovník.. Celkově se po dýchání cítím skvěle. Určitě to doporučuji všem, kteří chtějí zkusit a zažít něco pro sebe samého. Naučit se vnímat sebe. Každá taková zkušenost je pro člověka dobrá, inspirující a ukáže něco nového. Rád to zkusím znovu.

marta.jpg

Marta, ČR/On-line kurz

Přála jsem si probudit svou yangovou energii, abych začala dělat akční kroky, které dobalancují mou vnitřní yinovou energii. Největší výzvou pro mě bylo přenést se z vnitřní práce na sobě do reality a začít dělat reálná rozhodnutí, která mě povedou k mým snům.

Kurz mě naučil určité struktuře, jak se v sobě ještě lépe vyznat, jak si pročistit/rozpustit své pochybnosti a strachy, které mě držely od reálných kroků uskutečňovaných tady a teď. Určitě mi jde teď lépe žít v lehkosti a radosti, celistvosti. Vše ještě samozřejmě pročištěno nemám, ale jelikož je život neustálý proces, tak vím, že všechno má svůj důvod a čas, stačí jen chtít. Program mě také naučil být tvůrcem, ukotvit se ve svých snech a udělat si jasno. Každý modul a komunikace v této uzavřené bezpečné a milé skupině lidí mi dal mnoho – poznatky, myšlenky, aha momenty, podporu, prostor, radost.

Kurz bych doporučila všem, kteří se chtějí zase o něco více poznat. Pochopit své emoce, strachy, pochyby a druhé lidi. Doporučila bych ho otevřeným lidem, kteří jsou ochotni se v sobě pohrabat, posouvat se dál a zároveň blíže ke svým snům a sobě samému.

mishel2.jpg

Mishel, ČR/On-line kurz

"Ráda bych se podělila o mou zkušenost a vyjádřila obrovskou vděčnost Zuzce a jejímu kurzu, díky kterému jsem se odrazila ode dna a začala stoupat, opět jsem se vrátila zpět na svou cestu a do své síly. Před kurzem jsem byla doslova hromádka neštěstí, bolavá, naštvaná na celý svět, nebavila jsem se s rodiči, hádala jsem se s přítelem, měla jsem velké bolesti celého těla, nic jsem nestíhala, emoce se mnou cloumali a já se cítila úplně na dně. Netušila jsem, co od kurzu čekat a nyní jsem velmi šťastná, že jsem si dovolila být součástí. Už první týden jsem si promluvila s rodiči, s mamkou jsme konečně pročistili vzduch a pak to byla jedna velká jízda, postupně jsem se učila nové a nové věci, pro mě dosud neznámé a naučila jsem se komunikovat opět s lidma, s přítelem, s rodinou, ale především sama se sebou.

V práci jsem si stanovila hranice a nakonec přišlo i navýšení platu. A díky cvičením, která jsem se v kurzu naučila na sobě mohu pracovat dále. Získala jsem opravdu mnoho a slova mi ani nestačí, jak moc jsem vděčná, protože se mi zas po dvou letech doslova změnil život a já už nejsem bolavá a nešťastná, ale mám opět radost a chuť do života a těším se na vše, co bude přicházet. Konečně uskutečňuji kroky, které mě posouvají na mé cestě dále. Díky Zuzce jsem opět ve své síle a jsem velmi vděčná, že jsem ji mohla poznat."

122688809_331226091508578_88332693012199

John, Island/On-line kurz

Nějaká úleva (dobrý pocit) určitě po sepsáni cvičení přišla a po přečtění následujícího v modulu to bylo ještě mnohem silnejší.

Příjemé byly konkretní, rozumné a logické návrhy jak zlepšit život / myšlení ke spokojenosti. Jaké techniky a jak využít. Jak tvořit přesně to, co si přeji.

Doporučil bych to všem lidem.