Snow
Canada
Iceland - Akureyri
Health
Yoga teacher course
Yoga team
Yoga
Travel through Sri Lanka
Sri Lanka
India
Sri Lanka
IMG_0316_edited_edited_edited
Ecuador
Ecuador
IMG_0256
Sri Lanka
Iran

Zuzana je původem ze Severní Moravy a nyní žije na Islandu.
Předtím, než se rozhodla učit lidi Emoční Inteligenci a jak zpracovávat svá traumata uložená v podvědomí, pracovala na pozici HR Manažerky v softwarové firmě. Práce na této pozici ji bavila, měla skvělé kolegy i nadřízené a prostředí společnosti s “otevřenou myslí” ji umožňovalo věnovat se její vášni. Jako vedlejší projekt si ke své práci vzala na starost tzv. “Štěstí v práci” a měla tak možnost pracoviště zaměstnancům přizpůsobit jejich potřebám a tužbám. 

Zuzčiným životní mottem je: “Všechno je možné!” a i když se často setkala s výsměchem, věděla, že její přesvědčení je reálné.

V průběhu svého života hodně cestovala a měla tak možnost získat mnoho cenných zkušeností. Její cestovatelská vášeň započala, když se rozhodla stopem procestovat Česko, Francii a následně i Španělsko. Následně žila 8 měsíců v Kanadě.

Už jako dítě se narodila s kožním problémem, který klasická medicína nebyla schopna vyléčit. Již znáš Zuzčino motto a to ji nejspíše motivovalo k probádání všech možností, které se naskytovaly. Začala hloubkovým studiem zdravé výživy a jejího vlivu na naše fyzické tělo. Přečetla mnoho knih, absolvovala nespočet kurzů, vyzkoušela mnoho přístupů (vegetariánství, veganství, raw strava aj.) až se dostala k půstům a jejich léčivým účinkům. Půl roku se připravovala na svůj první 21 denní půst pouze o destilované vodě. Půst byl pro ni zlomovým bodem, přinesl mnohem více, než očekávala (mnoho uvědomění, zvědomění traumat, první zkušenosti se změněnými stavy vědomí a ujasnění si svých hodnot). Nicméně její zdravotní problém půst vyřešil pouze částečně. Tehdy ji došlo, že bude potřeba bádat hlouběji, než jen v našem fyzickém těle. Zde už totiž vyzkoušela snad opravdu všechno. 

A tak mohla začít její cesta objevování léčivého potenciálu změněných stavů vědomí. Vždy měla vůči psychedelickým látkám obrovský respekt, ale tato oblast ji velmi lákala, proto se rozhodla začít s Holotropním dýcháním (HD). HD je technika, kde pouze za pomocí vlastního zrychleného dechu, evokativní hudby a práci s tělem je člověk schopen prožít změněné stavy vědomí, které mají hluboce léčivý potenciál. HD ji nadchlo natolik, že se rozhodla jej studovat a stát se facilitátorem této metody. Studium HD probíhá různě po světě, a proto měla možnost zúčastnit se výukových modulů na Srí Lance, v Indii, ve Španělsku, ale taky i v Česku. Když se Zu začala cítit ve změněných stavech vědomí komfortně, rozhodla se jít ještě hlouběji. Vyjela do Ekvádoru, kde měla možnost studovat místní posvátnou psychedelickou medicínu Ayahuascu, spolu s tabákovými rituály. Také měla možnost zažít práci s medicínou Bufo Alvarius a dalšími rostlinnými medicínami. Všechny tyto poznatky v rámci změněných stavů vědomí ji dovedly k hlubokému uvědomění, jak jsme my - jako lidé - nastaveni, jak fungujeme a proč. Jak můžeme vybalancovat naše fyzické tělo spolu s tělem emocionálním (naší myslí) a nakonec i s naší spiritualitou (duší), jež je naší nedílnou součástí. Po tomto uvědomění a následném aplikování v praxi (práce s emocemi, nastavením mysli, traumaty, vzorci atd.) její zdravotní problém zcela vymizel.

V průběhu všeho tohoto dění se Zuzka zúčastnila také mnoho dalších vzdělávacích kurzů na témata jako osobnostní typologie, psychologie člověka, práce s traumaty, psychedelické terapie, prenatální psychologie aj. Při svém pobytu na Srí Lance si také prošla certifikovaným kurzem na učitelku jógy, který úspěšně dokončila.

 

V tuto chvíli, jak už bylo zmíněno, žije Zuzka na Islandu a učí lidi Emoční Inteligenci. Vynalezla svou vlastní metodu a přístup ke klientům, který přináší lidem nejen úlevu, ale hlavně transformaci v jejich životě.